Serwis24h602 333 582
  • Idealna Temperatura
    o każdej Porze Roku

  • Idealna Temperatura o każdej Porze Roku

Praca w ThermoUniversal

Szukasz ciekawej pracy?

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

• SERWISANT / MONTER URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH
Opis stanowiska: montaże układów elektrycznych w instalacjach i urządzeniach chłodniczych.
Co oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie , telefon, samochód służbowy, umowa o pracę na czas nieokreślony, możliwości rozwoju (szkolenia, kursy).
Wymagania: minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność szybkiej i prawidłowej diagnozy awarii w układach chłodniczych, prawo jazdy kat.B

• ELEKTRYK / AUTOMATYK
Opis stanowiska: montaże/serwisy przemysłowych układów chłodniczych na sklepach, marketach, przetwórniach

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
501-989-001 lub biuro@thermouniversal.com

Kontakt
ThermoUniversal chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewanie

84-208 Kielno, kom. +48 501 989 001
ul. Leśna 7
Polska e-mail biuro@thermouniversal.com
Znajdź nas na mapie